Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Prezenty świąteczne dla dzieci

Artykuły powiązane: czas wolny, dzieci, hobby, rozrywka, zabawa, zabawki

Prezenty świąteczne dla dzieci (...) wręczyć naszym pociechom wybrane prezenty. A jeśli sami chcemy to zrobić, wystarczy, że wypożyczymy dla siebie taki strój Świętego Mikołaja. Nasze dzieci będą wprost zachwycone, gdy otrzymają swoje prezenty od prawdziwego (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2020/04/06

Prezenty świąteczne dla dzieci