Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Ostrzyc psa

Artykuły powiązane: hobby, pielęgnacja, pies, strzyżenie, wystawa

Ostrzyc psa (...) Uwielbiam psy. Są to cudowne stworzenia i zgadzam się z powiedzeniem, że są to najlepsi przyjaciele ludzi. Chyba nikt nie rozumie bardziej uczuć ludzkich. Tylko pies potrafi wyczuć na odległość swoją rodzinę, która nadchodzi z daleka, tylko on potrafi przytulić się, kiedy człowiekowi jest naprawdę źle. Poza tym (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2020/04/08

Ostrzyc psa