Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2013/10/12

Wymiana gotówki
W trzech niezwykle uczęszczanych lokalizacjach przy trasie A2 do Słubic pod Poznaniem, do granicy niemieckiej, a także w trzech newralgicznych miejscach w Poznaniu ulokowały się kantory Index.

Każdy kantor realizuje sprzedaż i skup walut azjatyckich oraz amerykańskich i europejskich. Wymiana walut realizowana jest nadzwyczaj sprawnie i szybko. Korzystne kursy kupna i sprzedaży walut, dobre warunki wymiany, a także możliwość osobistej negocjacji cen zdobyły sobie uznanie wśród kierowców kantor Index.

Kantory Index zlokalizowano w następujących miejscach: w restauracji Natalia przed Pniewami, Centrum Handlowe King Cross w Poznaniu, ul. Rybaki w Poznaniu, ul. Grobla 1 w Poznaniu, w Boczowie na stacji paliw Pol-Max oraz w Miedzichowie na stacji paliw Pol-Max.

Grupa Index w tym sezonie udostępniła dla biznesmenów odwiedzających Poznań noclegi w hostelu Index. Hotel Index składa się z ośmiu niezależnych mieszkań, z których każdy pensjonat przeznaczony jest do zamieszkania przez trzy, jedną, cztery lub dwie osoby. Wszystkie pokoje w hostelu Index zlokalizowane są w pobliżu głównej ulicy Święty Marcin, w ścisłym centrum Poznania. Każdy pensjonat wyposażono w luksusową łazienkę, kompletnie urządzoną kuchnię. Pensjonat Index oferuje noclegi w pięknych sypialniach. Wynajmując pokoje w naszym hostelu będziecie mieli bardzo blisko do centrum handlowego Stary Browar.

Poznań to doskonałe miejsce do prowadzenia interesów. Mamy tu świetny klimat dla biznesu, przychylność władz miejskich, wyedukowane osoby na rynku pracy to wszystko sprawia, że stolica Wielkopolski jest miejscem często wybieranym przez inwestorów.

Okiem reportera


finanse
ekonomia
przedsiębiorstwa
kantory
pieniądze