Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Dzieci to przyszłość

Artykuły powiązane: nauka, szkoła, wykształcenie

Dzieci to przyszłość (...) Nasze dzieci to skarb, o który należy dbać. Całe nowe pokolenie stanowi o przyszłości nie tylko swojej, ale także wszystkich innych generacji, które chodzą po Ziemi. Dopóki mamy taką możliwość, warto dać im to, co najlepsze oraz to, co pomoże w rozwoju ich szarych komórek, a także umiejętności społecznych. Najważniejsze są, rzecz jasna, nasze własne dzieci, które powinniśmy posłać do odpowiedniej dla nich szkoły. To tam zdobędą niezbędną wiedzę, którą będą mogli wykorzystać w późniejszym życiu - na różnych jego etapach. Nie można zapomnieć, że (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2020/03/05

Dzieci to przyszłość