Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2016/02/16

Wycena nieruchomości przy braniu kredytu
Starając się o kredyt na zakup nieruchomości klient musi zdobyć wiele różnych dokumentów, co znacząco wydłuża cały proces.

Jednocześnie pozwala to bankom zabezpieczyć się przed ryzykiem tego, że mogłyby pożyczyć pieniądze nieodpowiedniej osobie. Jeśli jednak ktoś stoi przed koniecznością załatwienia takich formalności, to z pewnością pomoże mu Warszawski rzeczoznawca majątkowy, który posiada wieloletnie doświadczenie w rynku nieruchomości i doskonale wie, jakie ceny powinny mieć poszczególne obiekty. Trzeba mieć na uwadze, że tego typu wyceny nie mogą być wykonywane przez ludzi bez niezbędnej wiedzy i doświadczenia, bo wówczas łatwo o pomyłkę, a ta z kolei mogłaby doprowadzić do zawyżenia lub przesadnego zaniżenia ceny nieruchomości, na czym straciliby kupujący lub jej obecny właściciel. W niektórych przypadkach banki zajmują się takimi sprawami we własnym zakresie, ale jeżeli tak nie jest, to wspomniany rzeczoznawca z pewnością doskonale poradzi sobie ze swoim zadaniem.

Również w innych sytuacjach wspomniane biuro rzeczoznawcy majątkowego będzie idealnym wyborem, na przykład jeżeli trzeba będzie wycenić jakiś dom w ramach postępowania spadkowego lub dojdzie do szkody. Ubezpieczyciele najczęściej korzystają z usług rzeczoznawców po to, aby nie ubezpieczyć nieruchomości na zbyt dużą kwotę, a klienci mogą później to zweryfikować we własnym zakresie po zatrudnieniu własnego rzeczoznawcy. Jak widać, sytuacji w których takie usługi okazują się przydatne jest wiele, dlatego dobrze jest już teraz sprawdzić, który rzeczoznawca cieszy się dobrymi opiniami i zaufaniem wśród swoich klientów.

Rzeczoznawca Majątkowy
02-991 Warszawa, Bruzdowa 113H
Polska,
Telefon: +48 604 521 835 Fax:

Okiem reportera


biznes
finanse
przedsiębiorstwa