Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Waldemar Kania | 2018/02/07

Wybierz co dla ciebie najlepsze
Prowadzenie działalności to wielka odpowiedzialność.

Zarówno wobec nas samych i swojego majątku, zatrudnionych pracowników, jak również za powierzone nam usługi i zlecenia. Nie można zapominać o zabezpieczeniu interesów wszystkich stron najbardziej jak to tylko możliwe. Każda branża rządzi się swoimi prawami. I my zadbajmy o prawa powiązanych z nami osób, firm, instytucji. Pokażmy, ze jesteśmy profesjonalni i wiarygodni. 
Wykupmy ubezpieczenie dla firmy. Możemy tego dokonać samodzielnie. Wybrać spośród dostępnych na rynku opcji. Po co jednak tracić nasz cenny czas. Oddajmy to zadanie w ręce specjalisty. Broker ubezpieczeniowy to instytucja właściwa do załatwienia tej kwestii. Tego typu osoba jest głęboko osadzona w środowisku towarzystw i dobrze zna ich produkty. Ma z nimi do czynienia na co dzień. Zna specyfikę każdego ubezpieczyciela, jego procedury, procesy działania w różnych sytuacjach, takich jak uruchomienie polisy, kwestie wypłat odszkodowań, kruczki formalne itp. Tym samym będzie w stanie rzeczowo nam doradzić, które ubezpieczenie będzie najlepsze i dostosowane do prowadzonej przez nas firmy. 
Ponadto bardzo często brokerzy mogą zaoferować atrakcyjne zniżki dotyczące składek. Są świetnymi znawcami i negocjatorami. Pamiętajmy, że w przeciwieństwie do agentów ubezpieczeniowych, brokerzy działają w imieniu i na rzecz swojego klienta, a nie ubezpieczyciela. Ten fakt powinien przekonać nas w pełni, że będzie to bardzo dobry wybór i nasze sprawy będą jeszcze mocniej zabezpieczone.
Zobacz więcej na stronie https://www.adlerbrokers.com.pl

Okiem reportera


finanse
pieniądz
przedsiębiorstwa