Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Różne typy szuflad

Artykuły powiązane: dom, kuchnia, szuflady, wnętrze, wyposażenie

Różne typy szuflad (...) często specjalnego projektu. Trzeba w nich pomieścić różne funkcjonalności. Wykonanie musi być solidne, a zawiasy do mebli bardzo wytrzymałe. Nie można pozwolić sobie na niedociągnięcia czy niesprawdzone rozwiązania. Kuchnia to ważne miejsce, stanowiące często zaplecze całego domu. Wszystko musi tu funkcjonować prawidłowo, a (...)

Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2020/03/28

Różne typy szuflad