Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Korzystanie z sieci bardzo pomaga nam w życiu

Artykuły powiązane: analiza danych, szkolenia z tableau i business inteligence, wizualizacja danych

Korzystanie z sieci bardzo pomaga nam w życiu (...) Niezaprzeczalnym jest fakt, że rozwój technologii pozytywnie wpłynął na codzienne życie ludzi. Najpierw pojawiały się encyklopedie, w których szukaliśmy ważnych dla nas wiadomości, czy szukaliśmy odpowiedzi na nurtujące nas pytania, albo chcieliśmy zrozumieć coś, co zobaczyliśmy pierwszy raz w życiu. Tradycyjne encyklopedie na pewno każdy z nas w domu posiada, ale raczej już bardzo rzadko z nich korzysta. Dzieje się tak dlatego, że w dzisiejszych czasach każdy z nas posiada już dostęp do internetu, w którym już po (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2018/11/13

Korzystanie z sieci bardzo pomaga nam w życiu