Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Niespodziewana kontuzja

Artykuły powiązane: biznes, prawo, usługi

Niespodziewana kontuzja (...) W przypadku wielu sportów, szczególnie realizowanych zawodowo i wyczynowo, niejednokrotnie dochodzi do kontuzji, która w pełni zaburza możliwość kontynuacji swojej pasji lub tez możliwość tymczasowego jej kontynuowania. Jest to zjawisko bardzo powszechne, szczególnie w sportach zespołowych, w których paradoksalnie, z uwagi na obecność przeciwników, do kontuzji dochodzi znacznie częściej.Dlatego też sportowcy, zwłaszcza ci, którzy zatrudnieni są w klubach i którzy zarabiają na swojej dyscyplinie sportu, posiadają bardzo wysoko ubezpieczone polisy. Skuteczne leczenie takich kontuzji, jest kwestią wymagającą bardzo dużych nakładów finansowych, dlatego też ten obszar sportu jest bardzo wnikliwie realizowany i (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2013/11/25

Niespodziewana kontuzja