Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Zabezpiecz swoją przyszłość

Artykuły powiązane: biznes, pieniądz, ubezpieczenia

Zabezpiecz swoją przyszłość (...) Podyskutujemy dziś o ubezpieczeniach zdrowotnych w naszym kraju. Czy służba zdrowia jest państwowa czy prywatna? Jak to właściwie jest z naszą służbą zdrowia? W teorii każdy obywatel polski płacący składki do Narodowego Fundusze Zdrowia ma zagwarantowaną bezpłatną opiekę medyczną. W praktycznym życiu objawia się to tak, iż listy czekających na operacje szpitalne lub planowe zabiegi czy też zapisy do lekarzy specjalistów na wizytę są tak długie, że chory po prostu zazwyczaj nie doczeka się na terapię a stan jego zdrowia się pogorszy. Gangreną drążącą w naszym kraju państwową służbę zdrowia jest bezzasadne wydawanie pieniędzy, brak właściwej ilości środków finansowych a także nieudolne zarządzanie. Wyjściem z tej sytuacji byłyby być prywatne ubezpieczenia zdrowotne. Przyjęta ostatnio przez parlament ustawa zdrowotna otworzyła drogę do prywatyzacji oraz komercjalizacji zakładów opieki zdrowotnej. Dzięki niej szpitale, ośrodki medyczne i przychodnie mogły będą zostać sprzedane i świadczyć usługi medyczne na zwykłych zasadach rynkowych. By stać nas było na całkowitą odpłatność za usługi medyczne niezbędne jest utworzenie funduszy zdrowotnych na (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2014/01/02

Zabezpiecz swoją przyszłość