Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Rodzaje tynków

Artykuły powiązane: elewacje, tynki, tynki mozaikowe, tynki systemowe

Rodzaje tynków (...) do tynków. Pod uwagę powinniśmy brać takie rzeczy, jak odległość od najbliższego zbiornika wodnego, obecność drzew w okolicy oraz ogólne zanieczyszczenie powietrza. Tynki mozaikowe to kolejna opcja na pokrycie naszego budynku. Tworzone są z barwionego kruszywa kwarcowego połączonego żywicą. Charakteryzują się atrakcyjnym wyglądem oraz niezwykle wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i wodę. Niestety wraz z (...)

Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2020/05/09

Rodzaje tynków