Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Rodzaje tynków

Artykuły powiązane: elewacje, tynki, tynki mozaikowe, tynki systemowe

Rodzaje tynków (...) tynk mineralny w formie suchej którego należy rozrobić z wodą. Najczęściej klienci wybierają tynki cienkowarstwowe. Są one nakładane jako ostatnie podczas montażu systemów dociepleń opartych m.in na styropianie. Ich duża paleta barw pozwala na utworzenie atrakcyjnej wizualnie fasady. Jednak przed ostatecznym wyborem, powinniśmy zaczerpnąć porady eksperta, którego instrukcje pozwolą nam dobrać odpowiednie systemy dociepleń (...)

Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2020/05/09

Rodzaje tynków