Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Różne typy szuflad

Artykuły powiązane: dom, kuchnia, szuflady, wnętrze, wyposażenie

Różne typy szuflad (...) tarcia i sprawiają, że szuflada chodzi gładko. Inne rozwiązanie stanowią szuflady, które wysuwają się same i działają automatycznie. Wystarczy je dotknąć lub lekko nacisnąć. Często na takiej zasadzie funkcjonują szuflady kuchenne i systemy szuflad. Właśnie tam automatyczne rozwiązania sprawdzają się doskonale. Meble kuchenne wymagają (...)

Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2020/03/28

Różne typy szuflad