Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2018/04/16

Szkolenia BHP online
Odbycie szkolenia BHP jest dzisiaj możliwe na różne sposoby.

Między innymi możemy przejść je online, za pośrednictwem internetu. Taki typ szkolenia oszczędza nam mnóstwo czasu, dzięki czemu możemy później być lepiej przygotowanym do pełnienia swoich obowiązków służbowych. Na początku, aby wiedzieć z czym w ogóle mamy do czynienia, musimy wiedzieć na czym polega szkolenie BHP. 
Otóż sprawa polega na tym, by nauczyć się podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, jak sama nazwa wskazuje. Jest to potrzebne by zostać zatrudnionym w bardzo wielu firmach, gdzie mamy do czynienia z różnymi maszynami, substancjami i ogólnie możemy zrobić sobie lub komuś krzywdę. Dlatego też szkolenia BHP online (przykład) są co jakiś czas ponawiane, by odświeżać wiedzę pracowników. Aby przejść szkolenie BHP online, najpierw trzeba się na nie zapisać. Takie szkolenia organizowane są przez podobne podmioty, jakie organizują tradycyjne szkolenia stacjonarne. Na początku warto powiedzieć kilka słów o tym jak wygląda szkolenie BHP przez internet. Otóż na początku mamy materiał z którym musimy się zapoznać, występują także wykłady w formie transmisji wideo, w których musimy uczestniczyć. Formuła jest bardzo często taka jak przy studiach realizowanych niestacjonarnie przez sieć. Tutaj stosuje się już stare i sprawdzone rozwiązania, które są w użyciu od bardzo wielu lat. Tego typu szkolenia oszczędzają ludziom sporo czasu i sprawiają, że możemy lepiej się nauczyć podstawowych reguł związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy.

Okiem reportera


szkolenia bhp online
jak wygląda szkolenie bhp
na czym polega szkolenie bhp