Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Dzieci to przyszłość

Artykuły powiązane: nauka, szkoła, wykształcenie

Dzieci to przyszłość (...) również w domu nasze pociechy powinny trenować myślenie, a najlepiej będzie, jeśli my również będziemy aktywnie zaangażowani w ten proces. Nie pozwólmy, by nasze lenistwo lub zmęczenie po dniu ciężkiej pracy spowodowało, iż nasz syn lub nasza córka nie osiągnie pełni swoich możliwości umysłowych. Prywatne szkoły podstawowe są często lepszym rozwiązaniem od tych publicznych, ale trzeba zwrócić uwagę na to, że nie są one dla każdego, Wiele osób znacznie lepiej odnajdzie się w środowisku wymieszanym, w szkole publicznej. Jeśli jednak zależy nam na (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2020/03/05

Dzieci to przyszłość