Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Chemia profesjonalna z Higieniki

Artykuły powiązane: biznes, czystość, lublin, sprzątanie

Chemia profesjonalna z Higieniki (...) Chemia profesjonalna znajduje szerokie zastosowanie w gospodarstwach domowych XXI wieku. Jest ona bardzo pomocna w walce ze szkodnikami i gryzoniami, które jak powszechnie wiadomo stanowią niebezpieczeństwo sanitarne i epidemiologiczne, przenosząc mnóstwo bakterii i drobnoustrojów powodujących wiele rożnego rodzaju przykrych i niebezpiecznych chorób. W walce z nimi pomocna stała się Higienika - dostawca (...)

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2016/06/29

Chemia profesjonalna z Higieniki