Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Kremacja zwłok

Artykuły powiązane: pogrzeb, śmierć, usługi

Kremacja zwłok (...) Na początek, należy rozwiać bardzo popularny i dosyć silnie zakorzeniony w umysłach ludzi (zwłaszcza starszych ludzi) mit o tym, że kremacja zwłok jest niezgodna z religią katolicką! Żadna z religii chrześcijańskich nie zabrania skremowania ciała po śmierci- ani katolicyzm, ani prawosławie, ani protestantyzm. Z religijnego, moralnego i etycznego punktu widzenia, kremacja jest równie dobrym sposobem pochówku zmarłego, co pochowanie jego ciała w trumnie. Tak naprawdę, to w jaki sposób powinien po śmierci być pochowany człowiek, powinno zależeć wyłącznie (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2020/06/18

Kremacja zwłok