Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Prezenty świąteczne dla dzieci

Artykuły powiązane: czas wolny, dzieci, hobby, rozrywka, zabawa, zabawki

Prezenty świąteczne dla dzieci (...) organizowanie takiego przyjęcia, postawmy na zupełnie inny prezent. Pamiętajmy przy tym, że dzieci wciąż wierzą w Świętego Mikołaja. Możemy więc zdecydować się na wynajem mikołaja Warszawa Przebrana osoba będzie mogła (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2020/04/06

Prezenty świąteczne dla dzieci