Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2014/01/06

Rachunki należy prowadzić solidnie
Rachunki należy prowadzić solidnie.

I to wszelkie rachunki – domowe oraz firmowe. Biuro rachunkowe, biuro księgowe, usługi księgowe, usługi rachunkowe, księgowość, rachunkowość, obsługa księgowa firm i obsługa rachunkowa firm to są słowa pojawiające się w książkach, gazetach i czasopismach. Warszawa słynie z usług księgowych bardzo wysokiej jakości. Dzięki temu firmy mają bardzo wiele do osiągnięcia i zdobycia – dobrą firmę rachunkową wysokiej jakości, oferującą najlepsze działania na rzecz każdej firmy. To jest bezsprzecznie ogromny sukces każdej firmy.

Wszelkie rachunki, jak już wspomniano, muszą być realizowane solidnie, rzetelnie, dobrze – tak, aby każda firma czerpała spore korzyści z takich właśnie rachunków. Budowanie pozycji firmy jest zajęciem długotrwałym, dlatego musi być ono realizowane dobrze i na bardzo solidnych podstawach. Najpierw należy zbudować solidną i rzetelną firmę, wypromować ją na rynku, a później zbierać owoce wysiłków, czyli gromadzić coraz więcej pieniędzy płynących z takiej właśnie działalności finansowej.

Firma rachunkowa zobowiązana jest prowadzić działania solidnie, rzetelnie, dobrze. W przeciwnym razie jest ona skazana na porażkę, a nie na sukces. Solidność i rzetelność, terminowość i punktualność są podstawą działania rynkowego każdej firmy. Nie należy zatem rezygnować z takiego właśnie działania. Firma musi czerpać korzyści, ale dopiero po jakimś czasie. Pierwsze miesiące są trudne i ciężkie, należy przeżyć je dzięki oszczędnościom. Świadomość korzyści musi być w umyśle właściciela firmy – oraz tego, że każda firma powinna dbać o wysoką jakość, bo bez niej na pewno nie zdobędzie dobrych dochodów. Tymczasem wysokie dochody pojawią się, ale po pewnym czasie, po solidnej pracy, po przyłożeniu się do biznesowego działania.

Biur rachunkowych jest sporo, dlatego konkurencja jest ostra. W warunkach ostrej konkurencji należy szukać działań niestandardowych oraz wyjątkowych, czyli tych, których nie stosuje konkurencja. Tylko niebanalne myślenie pomaga osiągać wysokie dochody.

Autor tego tekstu jest księgowym z wieloletnim doświadczeniem w pracy w Biurze Rachunkowym TBR w Warszawie - www.tbr.pl.

Twoje Biuro Rachunkowe TBR Kowalczyk Sp.J.
02-776 Warszawa, ul. Indiry Gandhi 11
Polska,
Telefon: 22 644 42 68, 22 647 20 02, 601 328 528 Fax: 22 644 43 46

Okiem reportera


biznes
biuro
finanse
podatki