Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Co robić po ukończeniu studiów psychologicznych?

Artykuły powiązane: praca psychoterapeuty, psychoterapia

Co robić po ukończeniu studiów psychologicznych? (...) Czy warto studiować psychologię? Czy da się znaleźć pracę po takich studiach? I co właściwie można robić jako magister psychologii? Gdy już odbierzemy dyplom i rozpoczniemy poszukiwania pracy, w której będziemy się spełniać, mamy do wyboru wiele możliwości, w zależności od tego, co nas interesuje i do czego mamy predyspozycje. Oczywistą możliwością wydaje się podjęcie pracy jako psycholog. Jeśli jednak nie mamy możliwości, żeby otworzyć prywatny gabinet, musimy szukać pracy gdzieś indziej. W ten sposób najpewniej zaczniemy od pracy w szkole. Nie jest to jednak droga usłana różami, gdyż praca z młodzieżą może być bardzo nieprzewidywalnym zajęciem. Dodatkowo, praca w szkole w Polsce nie należy do najlepiej płatnych zajęć, zwłaszcza jeśli to początek naszej (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2020/03/21

Co robić po ukończeniu studiów psychologicznych?