Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Profesjonalne przewierty sterowane

Artykuły powiązane: budowa domu, dom, przewierty, przewierty sterowane, usługi budowlane

Profesjonalne przewierty sterowane (...) Technologia przewiertów sterowanych polega na wykonaniu niewielkich rozmiarów tunelu pilotażowego a następnie jego rozwiercenie do odpowiednich rozmiarów i wprowadzenie instalacji. Na samym końcu oczywiście wszystko zostaje zabezpieczone i zakopane dzięki czemu nie powstają kompletnie żadne ślady po naszej pracy. Już w fazie projektowania powstają wszystkie założenia odnośnie długości przewiertu czy wszystkich (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2020/04/08

Profesjonalne przewierty sterowane