Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Profesjonalne przewierty sterowane

Artykuły powiązane: budowa domu, dom, przewierty, przewierty sterowane, usługi budowlane

Profesjonalne przewierty sterowane (...) najkrótszy co pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy klienta jednak nie zawsze istnieje taka możliwość. Na technologię wykonywania przewiertów nałożonych jest mnóstwo norm do których musimy się zastosować przez co czasem przewiert jest dłuższy niż zakładał na początku klient. Zajmujemy się także położeniem instalacji klienta w przewiercie a następnie jej zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2020/04/08

Profesjonalne przewierty sterowane