Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Waldemar Kania | 2020/04/08

Profesjonalne przewierty sterowane
Prowadzisz własną firmę? Zajmujesz się kładzeniem instalacji? Potrzebujesz przeprowadzić swoją instalację pod ziemią? Spotykasz na swojej drodze przeszkodę? Chcesz w łatwy sposób kontynuować pracę i przeprowadzić instalację pod przeszkodą? Proponujemy Ci przewierty sterowane.

Jesteśmy firmą posiadającą bardzo duże doświadczenie w tej branży dzięki czemu nasze usługi stoją na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie wykonać przewiert w praktycznie każdym miejscu co jest naszą bardzo dużą zaletą. Do wykonywania przewiertów używamy specjalistycznych narzędzi które oferuję pełne bezpieczeństwo i działają samodzielnie. Przewiert jest oczywiście wcześniej dokładnie zaplanowany przez co nie ma możliwości aby podczas prac zdarzył się jakikolwiek wypadek. Jako firma dążymy do tego aby przewiert był jak najkrótszy co pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy klienta jednak nie zawsze istnieje taka możliwość. Na technologię wykonywania przewiertów nałożonych jest mnóstwo norm do których musimy się zastosować przez co czasem przewiert jest dłuższy niż zakładał na początku klient. Zajmujemy się także położeniem instalacji klienta w przewiercie a następnie jej zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Technologia przewiertów sterowanych polega na wykonaniu niewielkich rozmiarów tunelu pilotażowego a następnie jego rozwiercenie do odpowiednich rozmiarów i wprowadzenie instalacji. Na samym końcu oczywiście wszystko zostaje zabezpieczone i zakopane dzięki czemu nie powstają kompletnie żadne ślady po naszej pracy. Już w fazie projektowania powstają wszystkie założenia odnośnie długości przewiertu czy wszystkich danych odnośnie wielkości tunelu. Nasza kadra to specjaliści w różnych dziedzinach dzięki czemu oferujemy usługi stojące na najwyższym poziomie. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie www.telmont.poznan.pl oraz skorzystanie z oferowanych przez nas usług w dziedzinie przewiertów które gwarantują Państwo pełne zadowolenie. W razie wątpliwości można się z nami skontaktować i zadać pytania.

Okiem reportera


dom
usługi budowlane
budowa domu
przewierty
 przewierty sterowane