Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Spoty reklamowe od A do Z

Artykuły powiązane: animacje reklamowe, producent spotów reklamowych, produkcja video

Spoty reklamowe od A do Z (...) Jest coś w telewizji, co oglądamy codziennie od wielu lat. Chodzi mianowicie o reklamy. Produktów, usług, filmów, kampanii, seriali, wydarzeń. Tak naprawdę, to reklamuje się w nich wszystko, co się tylko da. Produkcja video tego rodzaju wymaga wieloosobowej ekipy. To prawie taki mini-film. Wymagany jest reżyser, scenarzysta i producent spotów reklamowych. Dodatkowo, trzeba zapoznać się z marką danego produktu. Poznać jego opinie, wady i zalety. Tak, aby można go przedstawić od jak najlepszej strony na ekranie telewizora. Trzeba też wymyślić (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2018/01/23

Spoty reklamowe od A do Z