Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Spoty reklamowe od A do Z

Artykuły powiązane: animacje reklamowe, producent spotów reklamowych, produkcja video

Spoty reklamowe od A do Z (...) hasło reklamowe. Te najpopularniejsze, które zapadają nam w pamięć, np. "Zjedz snickersa bo zaczynasz gwiazdożyć" czy "Pij mleko, będziesz wielki" - to reklama sama w sobie. Powtarzane na ulicy, wśród znajomych i rodziny, sprawiają, że myślimy o danym produkcie bez potrzeby obejrzenia reklamy w telewizji. Dodatkowo, reklamy wymagają aktorów, zatrudnionych do ich grania. Chyba, że to animacje reklamowe, wtedy wystarczą specjalni graficy, którzy będą umieli stworzyć wszystko z podstawowych pikseli. Dlatego właśnie od XX wieku istnieją (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2018/01/23

Spoty reklamowe od A do Z