Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Pantofle domowe i inne buty

Artykuły powiązane: producent obuwia domowego, producent pantofli, wygodne pantofle

Pantofle domowe i inne buty (...) ale nie musi wiązać się z ewentualną koniecznością zwrotu towaru, gdy okaże się on niezgodny z naszymi oczekiwaniami. Nie ma to absolutnie na celu zniechęcenia do robienia takich, czy innych zakupów sieci, a tylko zwrócenie uwagi na to, że coś takiego może się wydarzyć. Istnieją różne buty, które są przeznaczone czy to dla kobiet, czy to dla mężczyzn i każdy z nas na pewno znajdzie coś dla siebie. O ile wtedy, gdy jesteśmy w terenie, staramy się ubierać bardziej eleganckie, czy też podkreślające nasz styl obuwie, to wtedy, gdy jesteśmy w (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2018/06/14

Pantofle domowe i inne buty