Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Pantofle domowe i inne buty

Artykuły powiązane: producent obuwia domowego, producent pantofli, wygodne pantofle

Pantofle domowe i inne buty (...) Oczywistym jest chyba to, że każdy z nas posiada kilka par butów na różne okazje. W dobie dzisiejszego rozwoju technologicznego mamy możliwość wybrania nawet sposobu zakupów butów - jest to opcja stacjonarna, czyli tradycyjna, oraz opcja internetowa. Pierwsza z nich umożliwia nam przymierzenie interesujących nas butów przed zakupem, co niestety jest niemożliwe, gdy decydujemy się na zakup przez internet. Gdy kupujemy online, to wybierając buty, które nam się podobają zaznaczamy numer buta, który nosimy. Warto wiedzieć, że takie postępowanie może, (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2018/06/14

Pantofle domowe i inne buty