Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2018/10/24

Problematyczne filtry
Czyszczenie filtrów dpf, wypalanie filtra cząstek stałych to usługi, które dla swoich klientów wykonuje dobry warsztat samochodowy. 
Okazuje się, że zapotrzebowanie na tego typu działania wcale nie jest małe. Nic zresztą w tym dziwnego, ponieważ wielu kierowców jeździ samochodami z silnikami diesla, a w tych zainstalowane są filtry dpf, które po jakimś czasie zwyczajnie zużywają się, jak zresztą każda inna rzecz w pojeździe. 
No i cóż wielkiego w takiej wymianie? - mógłby ktoś zadać takie pytanie. Otóż, to kosztowna rzecz i w związku z tym ludzie decydują się na czyszczenie filtrów dpf lub też wypalanie filtra cząstek stałych. W ten sposób można przedłużyć jego żywotność i tym samym nadal cieszyć się sprawnym autem. Niektórzy są bardziej radykalni w tej materii i decydują się na usunięcie rzeczonego filtra. Tego rozwiązania raczej nikomu nie zalecamy, ponieważ to działanie na krawędzi prawa. 
Samochód bez filtra dpf staje się nieprzyjazny dla środowiska i dlatego nie powinien być w ogóle dopuszczony do ruchu. Dobrze, że można regenerować filtry dpf, bo w przeciwnym razie liczba samochodów typy diesel radykalnie zmalałaby. Tak naprawdę trudno byłoby od tak stwierdzić, jakiego rodzaju pojazdy jest najlepiej kupować, ponieważ nie ma idealnych samochodów. To powszechnie wiadomo. 
Aby wyrobić sobie zdanie na ten temat, trzeba by było samemu przetestować różne rodzaje samochodów i wówczas dopiero możliwe byłoby wysnucie jakiś konstruktywnych wniosków. Ale przecież każdy kierowca zwraca uwagę na inne aspekty, więc taka ocena nie byłby obiektywna.
Więcej szczegółów znajdziesz na stronie http://www.diagnostic-car.pl/

Okiem reportera


biznes
finanse
ekonomia
pieniądz
przedsiębiorstwa