Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Waldemar Kania | 2020/04/06

Prezenty świąteczne dla dzieci
Gdy zima zaczyna zbliżać się wielkimi krokami, wszyscy zastanawiamy się nad tym, co powinniśmy podarować swoim dzieciom.

Maluchy podczas każdych świąt wyczekują w końcu prezentów. To one je uszczęśliwiają, dlatego powinniśmy przygotować dla swoich dzieci specjalne podarunki. A co może nimi być?
Świetnym pomysłem na świąteczny prezent będzie przygotowanie zimowej imprezy. Taka organizacja imprez mikołajkowych w Warszawie może być banalnie prosta. Wystarczy, że najpierw zarezerwujemy odpowiednią salę, dobrze ją udekorujemy i zaprosimy gości. Naszymi gośćmi będą oczywiście przyjaciele naszych dzieci. Taka impreza na pewno spodoba się każdemu. Jeśli jednak nie mamy czasu na organizowanie takiego przyjęcia, postawmy na zupełnie inny prezent. Pamiętajmy przy tym, że dzieci wciąż wierzą w Świętego Mikołaja. Możemy więc zdecydować się na wynajem mikołaja Warszawa Przebrana osoba będzie mogła wręczyć naszym pociechom wybrane prezenty. A jeśli sami chcemy to zrobić, wystarczy, że wypożyczymy dla siebie taki strój Świętego Mikołaja. Nasze dzieci będą wprost zachwycone, gdy otrzymają swoje prezenty od prawdziwego mikołaja.
Warto więc przyłożyć się nieco bardziej do wyboru odpowiedniego prezentu dla dzieci. Każdy maluch uwielbia otrzymywać różnorodne podarunki. A gdy obdarujemy swoje dziecko, sami poczujemy się znacznie lepiej.
WIęcej na stronie:
http://kidsplanet.com.pl

Okiem reportera


hobby
rozrywka
czas wolny
dzieci
zabawa
zabawki