Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Firma w Austrii - rejestracja spółki

Artykuły powiązane: austria, ekonomia, finanse, firma, pieniądz, prawnik, prawo, spółka

Firma w Austrii - rejestracja spółki (...) finansowe oraz inne. Warto przed podjęciem ostatecznej decyzji udać się do jednej z nich, aby rozwiali wszelkie nasze wątpliwości, poradzili, na co zwrócić uwagę i czego się wystrzegać, a także jakie decyzje należy (...)

Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2016/03/24

Firma w Austrii - rejestracja spółki

Adwokatura w Niemczech

Artykuły powiązane: kancelaria, notariusz, prawo

Adwokatura w Niemczech (...) Unia Europejska daje możliwość wykonywania swojego zawodu poza ojczystym krajem. Tak jest też z zawodami prawniczymi. Mimo to niewielu adwokatów decyduje się na wyjazd z Polski oraz pracę za granicą, na przykład w Niemczech.Chcesz być adwokatem w Niemczech? Musisz nostryfikować swój dyplom...Aby prawnik w Niemczech bez przeszkód mógł wykonywać swój zawód, musi wnieść o uznanie swojego dyplomu. Nie jest to konieczne, gdy zamierza świadczyć usługi na terenie obcego państwa okazjonalnie, jednakże, gdy chce na stałe pracować za granicą, musi dopilnować tej procedury.Licencja adwokata w Niemczech jest wyjątkowo trudna do zdobycia. Zasady wykonywania zawodu adwokata w Niemczech są o wiele bardziej rygorystyczne (...)

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2015/06/05

Adwokatura w Niemczech

Niespodziewana kontuzja

Artykuły powiązane: biznes, prawo, usługi

Niespodziewana kontuzja (...) opisywany. Odszkodowania dla sportowców stanowią dziedzinę niezwykle istotną i realizowaną wielokierunkowo, w zależności od dziedziny i obszaru oraz intensywności  działań.W przypadku sportowców wyczynowych i zawodowych,  gdy dochodzi do kontuzji lub wypadku, natychmiast interweniuje lekarz, a jednocześnie tworzone są wszelkie dokumenty zapewniające szybką realizację procesu wypłacenia odszkodowania. Ubiegający się o uzyskiwanie odszkodowań sportowcy, mają znacznie prostszą kwestię, ponieważ najczęściej w tej kwestii odpowiedzialność za cały proces przejmują ich opiekunowie. Odszkodowanie najczęściej wypłacane jest klubowi, który dalej finansuje wszelkie kwestie wynikające z leczeniem i rehabilitacją (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2013/11/25

Niespodziewana kontuzja