Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


kancelaria-wasko: Jak wybrać dobrego adwokata?

Artykuły powiązane: adwokat, finanse, kancelaria, pieniądz, prawnik, przedsiębiorstwa

kancelaria-wasko: Jak wybrać dobrego adwokata? (...) rzetelnie podejdzie ona do naszej sprawy. Upewnijmy się również, ile zapłacimy za poszczególne usługi kancelarii adwokackiej w Pile. Każda kancelaria powinna nas poinformować o kosztach poszczególnych usług adwokackich. W przeciwnym wypadku lepiej zrezygnujmy z jej usług, (...)

Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2016/03/28

kancelaria-wasko: Jak wybrać dobrego adwokata?

Firma w Austrii - rejestracja spółki

Artykuły powiązane: austria, ekonomia, finanse, firma, pieniądz, prawnik, prawo, spółka

Firma w Austrii - rejestracja spółki (...) zachować szczególną ostrożność, która ochroni nas przed niespodziewanymi sytuacjami i porażkami. W Austrii istnieje wiele firm udzielających porad w tym zakresie, zarówno jeśli chodzi o kwestie formalne, jak i prawne, (...)

Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2016/03/24

Firma w Austrii - rejestracja spółki