Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Kremacja zwłok

Artykuły powiązane: pogrzeb, śmierć, usługi

Kremacja zwłok (...) Zastanawiasz się, w jaki sposób chcesz być pochowany i skłaniasz się ku przyszłej kremacji swoich zwłok? A może musisz pochować bliską Ci osobę i chcesz skremować jej ciało, ale nie jesteś pewien jak przyjmie to reszta rodziny? Boisz się społecznego potępienia? Z jednej strony, uważasz kremację zwłok za dobre, praktyczne, ekologiczne rozwiązanie, ale z drugiej strony, nie jesteś pewien, czy jest ono właściwe pod względem etycznym? Wiedz, że Twoje wątpliwości są bezzasadne! (Najprawdopodobniej, wynikają z wpojonych Ci kiedyś stereotypów i uprzedzeń.) (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2020/06/18

Kremacja zwłok