Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Waldemar Kania | 2020/03/28

Piknik plenerowy ciekawą alternatywą dla imprez
Wszyscy uwielbiamy chodzić na imprezy urodzinowe lub inne podobne wydarzenia.

Możemy się tam świetnie bawić w gronie znajomych, dobrze zjeść i spędzić czas z ciekawymi ludźmi. Problem pojawia się, kiedy sami musimy coś takiego zorganizować. Zaczynamy się wtedy zastanawiać co będzie nam potrzebne, jakiego typu będzie to impreza oraz jakie miejsce będzie odpowiednie. Oczywiście wszystko zależy od okazji i preferencji zaproszonych gości.
Najczęściej pojawia się taki problem, kiedy rodzice muszą zorganizować urodziny dziecku. Chcemy, żeby ta uroczystość wypadła jak najlepiej, a nasza pociecha spędziła niezapomniany czas z przyjaciółmi. Bardzo ciekawym pomysłem są pikniki. Wydawać by się mogło, że taka forma jest możliwa tylko w słoneczny dzień lata. Nic bardziej mylnego! Dlaczego nie zrobić w zimę ogniska, a do tego dołączyć przejażdżkę sankami przywiązanymi do sań? Jest to interesujący pomysł na tą porę roku, podczas której i tak za dużo czasu dzieci spędzają w domu. Przygotowaniem może zająć się za nas agencja kids planet znany organizator imprez takich jak pikniki plenerowe. Takie rozwiązanie pozwoli nam zaoszczędzić sporo czasu oraz nerwów. Będziemy mieli pewność, że wszystko odbędzie się bezpiecznie oraz w jak najlepszych warunkach. Nie musimy ograniczać się do dzieci. Piknik to również dla dorosłych świetna zabawa, która moim zdaniem ostatnimi czasu została zapomniana.
Podsumowując organizacja pikników plenerowych jest ciekawą alternatywą dla imprez w pomieszczeniach. Decydując się na to, na pewno zaskoczymy naszych gości którzy prawdopodobnie bardzo dawno nie byli na takim wydarzeniu. Chyba nie ma lepszego otoczenia niż przyroda i nasi najbliżsi wraz z przyjaciółmi. Stąd też polecamy sprawdzone firmy zajmujace sie organizacja imprez firmowych

Okiem reportera


finanse
pieniądz
przedsiębiorstwa
dzieci
imprezy
firma