Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Ostrzyc psa

Artykuły powiązane: hobby, pielęgnacja, pies, strzyżenie, wystawa

Ostrzyc psa (...) należą mu się regularne kąpiele oraz strzyżenie, jeżeli są to psy długowłose. Nie warto jednak takich zabiegów wykonywać samemu. Lepiej powierzyć to osobom, które na co dzień wykonują takie czynności. Strzyżenie psów w Warszawie odbywa się w salonach, które z wielką przyjemnością w swoich progach (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2020/04/08

Ostrzyc psa