Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Pośrednictwo finansowe

Artykuły powiązane: bankowość, finanse, giełda, oszczędności, pieniądze

Pośrednictwo finansowe (...) Skromna część naszego społeczeństwa to ludzie, dla których finanse osobiste i zarządzanie nimi odgrywają zasadniczą rolę w bieżącym życiu. Pieniądze i inne kosztowności można inwestować samemu w dostępne na rynku instrumenty finansowe. Ale dzisiejsza bankowość oraz giełda to tak skomplikowane systemy, iż samo zapoznanie się a także porównanie dostępnych na rynku propozycji jest przedsięwzięciem karkołomnym, a co tu (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2014/01/27

Pośrednictwo finansowe

Podatki bezpośrednie

Artykuły powiązane: ceny, finanse, pieniądze, podatki

Podatki bezpośrednie (...) transferowe:- sporządzaniu dokumentacji transakcji z podmiotami powiązanymi a także stały nadzór nad zgodnością z wymogami prawa podatkowego.- nadzór oraz kontrola nad dokumentacją podatkową sporządzoną przez Klientów.- niwelowanie ryzyka podatkowego pomiędzy podmiotami powiązanymi.- fachowe doradztwo w (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2013/12/09

Podatki bezpośrednie

Wymiana gotówki

Artykuły powiązane: ekonomia, finanse, kantory, pieniądze, przedsiębiorstwa

Wymiana gotówki (...) zamieszkania przez trzy, jedną, cztery lub dwie osoby. Wszystkie pokoje w hostelu Index zlokalizowane są w pobliżu głównej ulicy Święty Marcin, w ścisłym centrum Poznania. Każdy pensjonat wyposażono w luksusową łazienkę, kompletnie urządzoną kuchnię. Pensjonat Index oferuje noclegi w pięknych sypialniach. Wynajmując (...)

Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2013/10/12

Wymiana gotówki