Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Ostrzyc psa

Artykuły powiązane: hobby, pielęgnacja, pies, strzyżenie, wystawa

Ostrzyc psa (...) psiaki to świetni kompani dla dzieci, które wraz z nim (psiakiem) mogą rosnąć Każdy powinien mieć psa, jeżeli ma tylko taką możliwość. A jeżeli już ma taką opcję, to warto dołożyć wszelkich starań, aby nasz pupil był ciągle zdrowy i pięknie wyglądał. Jak zadbać o wygląd pupila? Przede wszystkim (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2020/04/08

Ostrzyc psa