Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2020/03/22

Parapet granitowy, usługi kamieniarskie, montaż pa
Parapet granitowy jest bardzo dobrym rozwiązaniem na upiększenie swojego domu.

Zalety i wady podokienników z kamienia naturalnego - kamień naturalny się nie wypacza, jest niewrażliwy na wilgoć i parę wodną. Parapet granitowy jest praktyczny ze względu na twardość i odporność na ścieranie, uderzenia i zarysowania. Nie znaczy to, że są niezniszczalne. Nietypowe kształty kostki granitowej typu puzzle pozwolą na ułożenie unikalnego i bardzo efektownego placu, ścieżki, chodnika. 
Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. Nasze usługi kamieniarskie obejmują również montaż parapetów okiennych z kamienia. Parapet może być dowolnie szeroki (ograniczeniem jest wielkość bloku kamiennego), jednak trzeba wtedy zwrócić uwagę, czy wystarczająco stabilnie opiera się na ścianie pod oknem. Gdy wystaje więcej niż 1/3 swojej szerokości, trzeba podeprzeć go wspornikami zakotwionymi w ścianie. 
Taką stalową pod-konstrukcję dobrze jest też umieścić pod niskim parapetem, na którym przewidujesz miejsce do siedzenia. Odległość spodu parapetu od grzejnika powinna wynosić minimum 12 cm, aby umożliwić prawidłową cyrkulację ciepłego powietrza. 
Parapet warto też zamontować nad grzejnikiem nieznajdującym się pod oknem. (więcej informacji: https://zaklad-kamieniarski.com/parapety ) Zapobiegnie on unoszeniu się kurzu wraz z ciepłymi cząstkami powietrza i brudzeniu się ściany. Marmur jest kamieniem naturalnym, powstałym w procesie przeobrażenia skał węglanowych. Ze względu na piękny rysunek użylenia ceniony jest jako materiał dekoracyjny. Naturalne, niepowtarzalne faktury tego kamienia decydowały o tym, że marmur stał się nośnikiem stylów w architekturze wnętrz, dlatego bardzo wiele osób decyduje się na montaż parapetów okiennych z kamienia.

Okiem reportera


parapet granitowy
usługi kamieniarskie
montaż parapetów okiennych z kamienia