Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Parapet granitowy, usługi kamieniarskie, montaż pa

Artykuły powiązane: montaż parapetów okiennych z kamienia, parapet granitowy, usługi kamieniarskie

Parapet granitowy, usługi kamieniarskie, montaż pa (...) parapetów okiennych z kamienia. Parapet może być dowolnie szeroki (ograniczeniem jest wielkość bloku kamiennego), jednak trzeba wtedy zwrócić uwagę, czy wystarczająco stabilnie opiera się na ścianie pod oknem. Gdy wystaje więcej niż 1/3 swojej szerokości, trzeba podeprzeć go wspornikami zakotwionymi w ścianie. Taką stalową pod-konstrukcję dobrze jest też umieścić pod niskim parapetem, na którym przewidujesz miejsce do siedzenia. Odległość spodu parapetu od grzejnika powinna wynosić minimum 12 cm, aby umożliwić prawidłową cyrkulację ciepłego powietrza. Parapet warto (...)

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2020/03/22

Parapet granitowy, usługi kamieniarskie, montaż pa