Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Waldemar Kania | 2018/06/14

Pantofle domowe i inne buty
Oczywistym jest chyba to, że każdy z nas posiada kilka par butów na różne okazje.

W dobie dzisiejszego rozwoju technologicznego mamy możliwość wybrania nawet sposobu zakupów butów - jest to opcja stacjonarna, czyli tradycyjna, oraz opcja internetowa. 
Pierwsza z nich umożliwia nam przymierzenie interesujących nas butów przed zakupem, co niestety jest niemożliwe, gdy decydujemy się na zakup przez internet. Gdy kupujemy online, to wybierając buty, które nam się podobają zaznaczamy numer buta, który nosimy. Warto wiedzieć, że takie postępowanie może, ale nie musi wiązać się z ewentualną koniecznością zwrotu towaru, gdy okaże się on niezgodny z naszymi oczekiwaniami. 
Nie ma to absolutnie na celu zniechęcenia do robienia takich, czy innych zakupów sieci, a tylko zwrócenie uwagi na to, że coś takiego może się wydarzyć. Istnieją różne buty, które są przeznaczone czy to dla kobiet, czy to dla mężczyzn i każdy z nas na pewno znajdzie coś dla siebie. O ile wtedy, gdy jesteśmy w terenie, staramy się ubierać bardziej eleganckie, czy też podkreślające nasz styl obuwie, to wtedy, gdy jesteśmy w domu, chodzimy raczej w pantoflach. 
Wygodne pantofle pozwalają nam na zrelaksowanie stóp po kilkugodzinnym noszeniu innych butów i powinniśmy je nosić zawsze wtedy, gdy w domu jest na to okazja, gdyż są to bardzo lekkie obuwie. Pantofle można znaleźć zarówno w sklepach tradycyjnych, jak i internetowych.
Gdy chcemy, możemy przed zakupem poczytać informacje na temat producent pantofli, czy producent obuwia domowego, czy też poczytać opinie na ten temat na forach w sieci, aby dokonać odpowiednie go wyboru takich butów.
Więcej informacji na stronie naturalstyle.pl

Okiem reportera


producent pantofli
producent obuwia domowego
wygodne pantofle