Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2018/09/26

Organizacja konferencji, eventów i wynajem hostess
Różnego rodzaju eventy i imprezy organizowane są w salach i miejscach, które dostosowane są do potrzeb uczestników oraz prowadzących.

Ważne jest, aby zadbać o odpowiedni sprzęt i wyposażenie, które przyda się w danej tematyce wydarzenia.  
Organizatorzy muszą zadbać o wygodę i komfort gości, a także odpowiednie miejsca takie jak krzesła czy stoły. To jak zostanie zapamiętane wydarzenie w dużej mierze zależy od jakości sprzętu oraz od efektów specjalnych i ciekawego przedstawienia tematu. 
Organizacja konferencji może zostać zlecona odpowiednim pracownikom, którzy zadbają o wszystkie szczegóły i dopilnują, by wszystko było na swoim miejscu. Ważne jest ustalenie swoich potrzeb oraz aby przekazać wszystkim współorganizatorem wymagania i niezbędne kwestie. Organizacja eventów nieraz wymaga dużego pokładu czasu, a także odpowiedniego budżetu i wiedzy na temat okoliczności spotkania. 
Warto wyróżnić się spośród innych oraz zorganizować ciekawe wydarzenie, które będzie nie tylko zapamiętane przez wszystkich uczestników, ale też dzięki któremu nasza firma będzie bardzo miło wspominana. 
Świetnym pomysłem może być także wynajem hostess, które dodatkowo przedstawią naszą ofertę i zachęcą gości ciekawymi gadżetami. Dziewczyny mogą przebrać się w specjalne firmowe ubrania, które podkreślą cały charakter spotkania. Dzięki hostessom świetnie dopełnimy całość, a nasze wydarzenie będzie zorganizowane w ciekawej atmosferze. Warto współpracować z innymi pracownikami, ponieważ to dzięki nim możemy stworzyć niepowtarzalny klimat.

Okiem reportera


organizacja konferencji
organizacja eventów
wynajem hostess