Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Maty wejściowe

Artykuły powiązane: buty, obuwie, odzież robocza, praca, ubrania

Maty wejściowe (...) zależy na tym, żeby zakupić maty wejściowe - sklep w Poznaniu, w którym istnieje taka możliwość znajduje się przy ulicy Polskiej 114, jest to firma Multiclean. Oferty wspomnianych podmiotów różnią się, dlatego klient z Poznania ma wybór, w zależności od jego potrzeb. Firma Multiclean proponuje kilka rodzai mat. Są to maty (...)

Opublikowany przez Waldemar Kania | 2017/11/28

Maty wejściowe