Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2020/06/14

Niezwykłe przedszkole
Wielu rodzicom bardzo zależy, żeby dzieci chodziły do dobrej szkoły, która odpowiednio przygotuje je do późniejszego samodzielnego życia, głównie w kontekście pracy zawodowej.

Jednak wybór szkoły to nie pierwsza ważna tego typu decyzja w życiu dziecka. Równie ważny jest staranny wybór placówki na wcześniejszym etapie, czyli przedszkola. Niektórzy rodzice mogą mieć wątpliwości co do metod wychowawczych stosowanych w tradycyjnych państwowych przedszkolach i będą rozglądać się za placówkami prywatnymi.

W takiej sytuacji warto wziąć pod uwagę przedszkole montessori. Placówki, w których ta metoda jest prawidłowo rozumiana i rzeczywiście wdrożona w życie, to bardzo dobry start dla naszego malucha. Jeżeli bliska jest Ci idea rodzicielstwa bliskości i starasz się ją stosować na co dzień wobec swojej pociechy, to montessori może być odpowiedzią na Twoje potrzeby. Podejście to zakłada dbanie o wszechstronny rozwój małego człowieka, ograniczając rolę opiekuna do przewodnika wspierającego dziecko w samodzielnym poznawaniu świata i nabywaniu nowych umiejętności. Wychowanie metodą montessori to cały kompleksowy system, poczynając od organizacji i aranżacji miejsca, w którym przebywa dziecko, poprzez odpowiednio wyszkolonych nauczycieli, aż po konkretne pomoce, narzędzia i akcesoria związane z tą metodą.

Okiem reportera


przedszkole
 montessori