Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Waldemar Kania | 2013/11/25

Niespodziewana kontuzja
W przypadku wielu sportów, szczególnie realizowanych zawodowo i wyczynowo, niejednokrotnie dochodzi do kontuzji, która w pełni zaburza możliwość kontynuacji swojej pasji lub tez możliwość tymczasowego jej kontynuowania.

Jest to zjawisko bardzo powszechne, szczególnie w sportach zespołowych, w których paradoksalnie, z uwagi na obecność przeciwników, do kontuzji dochodzi znacznie częściej.

Dlatego też sportowcy, zwłaszcza ci, którzy zatrudnieni są w klubach i którzy zarabiają na swojej dyscyplinie sportu, posiadają bardzo wysoko ubezpieczone polisy. Skuteczne leczenie takich kontuzji, jest kwestią wymagającą bardzo dużych nakładów finansowych, dlatego też ten obszar sportu jest bardzo wnikliwie realizowany i opisywany. Odszkodowania dla sportowców stanowią dziedzinę niezwykle istotną i realizowaną wielokierunkowo, w zależności od dziedziny i obszaru oraz intensywności  działań.

W przypadku sportowców wyczynowych i zawodowych,  gdy dochodzi do kontuzji lub wypadku, natychmiast interweniuje lekarz, a jednocześnie tworzone są wszelkie dokumenty zapewniające szybką realizację procesu wypłacenia odszkodowania. Ubiegający się o uzyskiwanie odszkodowań sportowcy, mają znacznie prostszą kwestię, ponieważ najczęściej w tej kwestii odpowiedzialność za cały proces przejmują ich opiekunowie. Odszkodowanie najczęściej wypłacane jest klubowi, który dalej finansuje wszelkie kwestie wynikające z leczeniem i rehabilitacją chorego zawodnika. Cały tren proces przebiega zgodnie z panującą procedurą i właśnie na niej się skupia.

Bardzo rzadko koniecznością jest kontaktowanie się ze specjalistami w zakresie prawa i realizacja działań drogą sądową. Mimo to, każda kancelaria prawna taką pomoc, odpłatnie oferuje, a skuteczność tego rodzaju działań określana jest na ogół jako bardzo wysoka. Wśród specjalistów działających w tym właśnie zakresie, najczęściej wymienianymi są kancelaria radców prawnych oraz adwokat, o szczególnych uprawnieniach w kierunku odszkodowań.

Więcej pożytecznych informacji na temat tego, jak skutecznie uzyskać odszkodowanie znajdziecie Państwo na stronie Kancelarii Prawnej Sylwii Wiązowskiej-Grehl pod tym adresem.

Kancelaria Radców Prawnych
50-148 Wrocław, ul. Wita Stwosza 19/20 lok. 1
Polska,
Telefon: 71 725 39 30, 608 554 632 Fax: 71 715 64 67

Okiem reportera


usługi
biznes
prawo