Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Szkolenia BHP online

Artykuły powiązane: jak wygląda szkolenie bhp, na czym polega szkolenie bhp, szkolenia bhp online

Szkolenia BHP online (...) potrzebne by zostać zatrudnionym w bardzo wielu firmach, gdzie mamy do czynienia z różnymi maszynami, substancjami i ogólnie możemy zrobić sobie lub komuś krzywdę. Dlatego też szkolenia BHP online (przykład) są co jakiś czas ponawiane, by odświeżać wiedzę pracowników. Aby przejść szkolenie BHP online, najpierw trzeba się na nie zapisać. Takie szkolenia organizowane są przez podobne podmioty, jakie organizują tradycyjne szkolenia stacjonarne. Na początku warto powiedzieć kilka słów o tym jak wygląda (...)

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2018/04/16

Szkolenia BHP online