Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Parapet granitowy, usługi kamieniarskie, montaż pa

Artykuły powiązane: montaż parapetów okiennych z kamienia, parapet granitowy, usługi kamieniarskie

Parapet granitowy, usługi kamieniarskie, montaż pa (...) Parapet granitowy jest bardzo dobrym rozwiązaniem na upiększenie swojego domu. Zalety i wady podokienników z kamienia naturalnego - kamień naturalny się nie wypacza, jest niewrażliwy na wilgoć i parę wodną. Parapet granitowy jest praktyczny ze względu na twardość i odporność na ścieranie, uderzenia i zarysowania. Nie znaczy to, że są niezniszczalne. Nietypowe kształty kostki granitowej typu puzzle pozwolą na ułożenie unikalnego i bardzo efektownego placu, ścieżki, chodnika. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. Nasze usługi kamieniarskie obejmują również montaż (...)

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2020/03/22

Parapet granitowy, usługi kamieniarskie, montaż pa