Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Karolina Kownacka | 2017/11/24

Metody czyszczenia przemysłowego
Przemysłowe czyszczenie z biegiem czasu doczekało się wielu specjalistycznych metod.

Do wyczyszczenia konkretnej powierzchni z różnego rodzaju osadów i zabrudzeń stosowane jest piaskowanie i sodowanie. Ponadto, do usuwania konkretnych fragmentów zużytego lub uszkodzonego materiału stosowane jest czyszczenie hydrodynamiczne. 
Stosowane jest ono w przypadku betonu. Wchodzi ono w grę, gdy konieczny jest remont mostu, tunelu lub nabrzeża. Pozwala na usuwanie przy pomocy strumienia wodnego pod bardzo wysokim ciśnieniem naruszonych drobnych części betonowych. Co więcej czyszczenie hydrograficzne stosuje się też w trakcie modyfikowania dobrej jakości betonu. Przydatne jest to przy wiązaniu nowych warstw betonu. Jeśli chodzi z kolei o piaskowanie i sodowanie, to istotnie różnią się między sobą. Pierwsze z nich okazuje się być dość inwazyjne dla materiału, co skutkuje ryzykiem uszkodzeń, nawet bardzo twardych powierzchni. 
Końcowy efekt, w przypadku udanego piaskowania, przynosi efekt podobny do szlifowania. Ponadto piaskowanie wywiera w pewnym sensie negatywny wpływ na środowisko naturalne. Uwalniane są szkodliwe związku chemiczne, mogące wywierać wpływ na zdrowie oraz na całe otoczenie. Sodowanie natomiast jest bardziej bezpieczne niż poprzednik. Kryształki sody są emitowane pod wysokim ciśnieniem. Gdy docierają one do czyszczonego materiału, eksplodują nad nim i usuwają zarazem zabrudzenia. 
Metoda ta nie stanowi ryzyka uszkodzenia materiału czyszczonego. Ponadto nie zagraża ani środowisku, ani ludziom, ani reszcie otoczenia. Jest to również bardzo szybka i skuteczna metoda czyszczenia przemysłowego.

Okiem reportera


usługi
biznes
czyszczenie