Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Waldemar Kania | 2017/11/28

Maty wejściowe
Firma BHP-Bejma oferuje między innymi wynajem i serwis mat wejściowych.

Wbrew pozorom nie jest to sklep, który sprzedaje maty wejściowe. 
Ta firma dba o klienta i wie doskonale o tym, że maty wejściowe należy serwisować, prać i wymieniać, dlatego w ofercie znajdziemy regularną usługę wymiany mat na czyste. Kolejnym atutem jest fakt, że usługi są świadczone w całym kraju. Istnieje możliwość podpisania umowy na regularne wymiany i profesjonalne czyszczenie mat, można również określić jak często potrzebny jest taki serwis (do wyboru jest 7, 14 lub 28 dni). 
Firma zapewnia kompleksowe działanie, zaczynając od odbioru maty, po jej wymianę i czyszczenie. Jeżeli klientowi zależy na tym, żeby zakupić maty wejściowe - sklep w Poznaniu, w którym istnieje taka możliwość znajduje się przy ulicy Polskiej 114, jest to firma Multiclean. Oferty wspomnianych podmiotów różnią się, dlatego klient z Poznania ma wybór, w zależności od jego potrzeb. Firma Multiclean proponuje kilka rodzai mat. Są to maty standardowe, Supermaty, Maty Logo, Maty Bawełniane, Higieniczne i inne. 
Każda z mat jest szczegółowo opisana na stronie internetowej. Oferta jest również wzbogacona usługą pralniczą wraz z transportem. Firma również zapewnia regularne usługi na podstawie podpisanej umowy. Można także skorzystać z usług krawieckich. Jak widać jest w czym wybierać. 
Zaprezentowane firmy zapewniają kompleksowe usługi, gdzie klient bez wychodzenia z domu ma zapewnione to, czego oczekuje. W dzisiejszych czasach widać, jak przedsiębiorcy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klienta, ważna jest jego wygoda i minimum zaangażowania a resztą zajmie wykonawca usługi.
Więcej informacji: https://bhp-bejma.pl/pl

Okiem reportera


obuwie
ubrania
buty
praca
odzież robocza