Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Waldemar Kania | 2018/01/26

Mata bąbelkowa
Przed nami gorący okres przedświątecznego szaleństwa.

W każdym sklepie rozbrzmiewają radośnie piosenki z dzwoneczkami, a wystawy wręcz uginają się od ustawionych tam Mikołajów, śnieżynek, choinek i paczuszek przewiązanych czerwonymi kokardami. Sami również za chwilę wyruszymy na zakupy chcąc swoim bliskim kupić wymarzone prezenty. 
Święta to również czas, który chcemy spędzić z najbliższymi, lecz często bywa tak, iż rodzina lub przyjaciele rozsiani są po całym kraju lub nawet świecie. Jeśli chcemy podarować im prezenty musimy zdecydować się na ich wysyłkę pocztą lub za pośrednictwem kuriera. Aby wysyłany podarunek dotarł cały do obdarowywanej osoby pamiętajmy, by go solidnie zabezpieczyć. Mata bąbelkowa sprawdzi się idealnie w przypadku produktów wykonanych z delikatnych materiałów łatwo ulegających zarysowaniom czy stłuczeniom. 
Możemy także kupić różne opakowania zabezpieczające, dzięki którym nasz podarek bez szwanku dotrze do najbliższych. Opakowania zabezpieczające znajdziemy w wielu sklepach papierniczych, na poczcie czy nawet w lokalnych supermarketach. 
Dzięki różnym wielkościom na pewno dopasujemy idealne opakowanie do naszego prezentu. A jeśli chcemy obdarować kogoś pięknym obrazem lub zdjęciem oprawionym w antyramę koniecznie zaopatrzmy się w narożniki ochronne. Dzięki nim możemy mieć pewność, że tak delikatne elementy nie ulegną zniszczeniu, zarysowaniu i odkruszeniu podczas transportu. Święta to okres, w którym chcemy sprawić radość naszym najbliższym. Pakując wiec prezenty zadbajmy o to, aby nie uległy zniszczeniu.
Więcej o opakowaniach ochronnych na stronie Airpag.pl

Okiem reportera


biznes
finanse
ekonomia
pieniądz
przedsiębiorstwa