Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Chemia profesjonalna z Higieniki

Artykuły powiązane: biznes, czystość, lublin, sprzątanie

Chemia profesjonalna z Higieniki (...) dezynfekcji i deratyzacji. Zastosowanie profesjonalnej chemii jest bardzo pomocne. Należy jednak pamiętać o tym że chemia taka jest niebezpieczna, w przypadku nierozważnego i nierozsądnego użycia bez zachowania przepisów BHP istnieje ryzyko zatrucia i spowodowania poważnych szkód. Sklep z chemią profesjonalną i środkami do dezynfekcji może być bardzo dobrym pomysłem na biznes gdyż cieszy się on (...)

Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2016/06/29

Chemia profesjonalna z Higieniki