Kategorie

Najnowsze

Jak najlepsza obsługa sprzedażowa klienta to wciąż nowe wyzwania dla pracowników działów obsługi klientów i zaangażowanych bezpośrednio w proces sprzedażowy. Specjaliści z renomowanych firm przedstawią metodologię konstruowania badań marketingowych przeprowadzanych przy pomocy tajemniczego klienta, tzw. mystery shopping. Dowiemy się, jaka jest skuteczność tych badań i jaki dzięki ich przeprowadzeniu wzmocnić pracę działu sprzedaży.

Powstanie E-sądu w Lublinie miało być panaceum na ciągnące się w nieskończoność proste sprawy o zapłatę. Tymczasem nastręczyło wiele trudności związanych ze sformułowaniem i złożeniem skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty - niewiele osób wie, jak prawidłowo sformułować taki sprzeciw i jak w związku z tym przerwać bieg postępowania nakazowego.


Opublikowany przez Janusz Olbratowski | 2018/02/05

Leczenie żylaków
Dość często spotykamy na ulicy osoby posiadające wystające na nogach żyły.

Częściej od mężczyzn posiadają je kobiety po czterdziestym roku życia. Jedne z żył są mało widoczne, a inne bardzo nabrzmiałe. 
W takim przypadku to nic innego, jak tylko żylaki, które doprowadziły do nieciekawego wyglądu kończyn dolnych. Żylaki, to workowate lub wrzecionowate poszerzone i wydłużone żyły. Z czasem stają się bolesne i niebezpieczne dla zdrowia. I dlatego często nie wystarczy leczenie żylaków. Lecz konieczna jest operacja na żylaki. 
Co sprzyja powstawaniu żylaków?Czynnikami, które wpływają na powstanie ich jest zastój żylny. A zastój taki występuje podczas długiego stania na przykład podczas wykonywanej pracy zawodowej. Tu szczególnie narażone są na to osoby pracujące jako fryzjerki, ekspedientki, kelnerki, kucharki, czy lekarze chirurdzy.
Ale nie tylko. Żylaków można nabawić się będąc np. w ciąży, albo podnosząc ciężary ponad swoje siły. A nawet podczas porodu, albo zwykłych zaparć. Czyli zawsze wtedy, gdy działanie wymaga od nas użycia nadmiernej siły. Wszystkie wyżej wymienione należą do żylaków pierwotnych. 
Dowiedz się więcej na stronie klinikavenamed.pl 
Krakowska klinika podejmie się leczenia takich żylaków, jak i żylaków wtórnych. Żylaki wtórne powstają na wskutek zwiększenia przepływu krwi przez żyły powierzchowne w kończynach dolnych. A spowodowane to jest niedrożnością żył głębokich. 
A z kolei niedrożność może wystąpić na wskutek przebytej zakrzepicy. Albo, gdy uszkodzone są zastawki żył głębokich lub przeszywających.

Okiem reportera


biznes
finanse
ekonomia
pieniądz
przedsiębiorstwa